Купить на ЭКОТК ФЭМ завода ЭраФЭМ _edited_edited.jpg

01 / 05

Тротуарна плитка СТАРЕ МІСТО

175,00₴

Укладка по акції

02

 

Замовити тротуарну плитку в розстрочку від заводу без банку, без переплат, без прихованих платежів, без довідки про доходи

ТРОТУАРНА ПЛИТКА В РозстрочкУ 

IMG_3878-min.JPG
 
ФЕМ завода ЕРАФЕМ.jpg
Ера ФЕМ - початок

Ера тротуарної плитки в Україні почалась з початком XXI століття. Фігурні елементи мощення – ФЕМ – найпривабливіше творіння дорожнього покриття.

Ми прагнемо, щоб тротуарна плитка виробництва заводу «ERAFEM» надихнула вас на підвищення рівня побуту і якості здорового способу життя шляхом створення власного унікального ландшафту - тротуари в парку або зону відпочинку біля басейну. Вивчаючи потреби сучасного покупця, приділяючи особливу увагу екології, дотримуємося принципів сталого розвитку.

Купить на ЭКОТК ФЭМ завода ЭраФЭМ _edited.jpg
Тротуарна плитка

Ми зацікавлені в тому, щоб тротуарна плитка від компанії «EKOTK» була найвищої якості, бо хочемо, щоб наша продукція прослужила вам якнайдовше, радуючи ваше око щодня.

Каталог продукції заводу «ERAFEM» має все необхідне для облаштування як і вашого двору, саду чи навіть басейну, так і для облаштування вулиць, площ, алей та навіть мікрорайонів.

Завод «ERAFEM» використовує метод напівсухого вібропресування для створення тротуарної плитки різних форм. Асортимент наших товарів має велику палітру кольорів на будь-який смак споживача.

Укладка ФЕМ завода ЕРАФЕМ майстрами компанії ЕКОТК.jpg
Регіональний масштаб

Зручні маршрути для перевезень товару, створені фахівцями компанії «EKOTK» забезпечують швидку доставку продукції замовникам по всій Україні в найкоротші терміни. 

Ми завжди прислухаємося до вашої думки, щоб наша продукція відповідала вимогам сучасного споживача. При виробництві ми дбаємо про екологію та дотримуємося принципів сталого розвитку.

 

ТРОТУАРНА ПЛИТКА «ERAFEM»

DSC07862 (1) copy-min.jpg

Старе місто

Тротуарна плитка «Старе місто», це універсальний варіант для оздоблення вашого двору. В асортименті 8 кольорів: сірий, білий, жовтий, коричневий, оливковий, червоний, персиковий, графіт, що дозволить створити унікальне кольорове поєднання на ваш смак.

Уся тротуарна плитка «Старе місто» виробляється на одному з кращих заводів України – «ЕRAFEM». Продукція цього заводу славиться високою якістю та довговічністю товару, у поєднанні з найпривабливішими цінами.  При необхідності ви можете отримати професійну консультацію від наших спеціалістів, тим самим ви підберете собі найкращий варіант за приємною ціною.

Цеглинка завода ЕРАФЕМ.jpg

Цеглинка

Тротуарна плитка «Цеглина» це універсальний варіант для оздоблення двору, саду або ж площ, вулиць, тротуарів з чітким відношенням сторін 1:2. В асортименті 7 кольорів, які дозволять створити унікальний малюнок на ваш смак.

Уся «Цеглина» вироблена на одному з кращих заводів України – «ЕRAFEM», має високу якість та довговічність, та невисоку ціну. 

Цегла без фаски

Тротуарна плитка «Цеглинка без фаски» виробництва заводу «ERAFEM» - це тренд 2021 року. Цей вид тротуарної плитки використовують більшість вулиць сучасних вулиць які вимощені доріжками для велосипедів та для популярних електросамокатів, прилеглих територій до торгових центрів. Цеглинка без фаски  утворює гладку й рівну поверхню надаючи плитці вид відомого всім паркету, на якому можна легко управляти візком супермаркету, трюковим самокатом та навіть гіроскутером.

Уся тротуарна плитка «Цеглина без фаски» виробляється на одному з кращих заводів України – «ЕRAFEM». Продукція цього заводу славиться високою якістю та довговічністю товару, у поєднанні з найпривабливішими цінами. При необхідності ви можете отримати професійну консультацію від наших спеціалістів, тим самим ви підберете найкращий варіант за приємною ціною.

изображение_viber_2021-08-24_08-52-59-641.jpg

Тактильна плитка

Тактильна плитка - це дивовижний винахід людства для незрячих або для людей з вадами зору. Ця плитка попереджає таких людей про зміну напрямку руху, попереджаючи про повороти, перешкоди або інші небезпечні ділянки. Тактильна плитка використовується для облаштування вулиць, площ, зупинок, пішохідних переходів. Уся тактильна плитка  виробляється на одному з кращих заводів України – «ЕRAFEM». Продукція цього заводу славиться високою якістю та довговічністю товару, у поєднанні з найпривабливішими цінами.

изображение_viber_2021-08-24_08-56-57-543_edited.jpg
Маніпулятор еКоТк.jpg

Якщо ви з іншого міста або у вас немає можливості доставити товар, який ви придбали до свого двору, то в цьому допоможемо вам ми! Ми доставляємо наш товар у будь-яку точку України в найкоротші терміни та за приємною ціною, щоб ви якнайшвидше змогли почати облаштунок вашого двору, території.

ДОСТАВКА

Яка потрібна інформація, щоб замовити

маніпулятор?

кількість товару

адреса доставки

наявніть під'їзду до місця вивантаження

під'їзні шляхи - ширина дороги, висота арки

Наявність перешкод для вивантаження (лінії електропередач, дерева, ремонтні роботи та ін.)

Вантажопідйомність доставки авто-маніпулятора

Вартість доставки

по Ніжину

Вартість доставки

по Чернігіву

6 т

1000 грн

1900 грн

10 т

1600 грн

2400 грн

15 т

2600 грн

3200 грн

25 т

5800 грн

6800 грн

20 т

4000 грн

5500 грн

Дізнатися вартість доставки у Ваше місто / селище Ви можете за цими номерами:

 

ДОСТАВКА🧱

Скориставшись нашим відділом доставки, ви зекономите час та зусилля, які б ви витратили на пошук способу транспортування нашої продукції.

Ми доставимо ваш товар у будь-яку точку України в обумовлені терміни та розвантажимо його за вас за допомогою сучасного обладнання, за допомогою якого, ви зможете переставити будь-які важкі матеріали.

Дізнатися вартість доставки вантажівкою з краном-маніпулятором

УКЛАДКА ФЕМ

При купівлі будь-якої тротуарної плитки, чи бордюрів, ви можете скористатися послугами професійної укладки. Наші укладчики з радістю допоможуть вам облаштувати ваш двір або територію у найкоротший час та найбільш якісно, за приємною ціною

25 мм - для садових доріжок, в альтанках, на терасах

Укладка тротуарної плитки Чернігів.jpg

На які питання буде надано інформацію під час із зустріччу з майстром:

  

✅ варіанти укладання тротуарної плитки

 

✅ способи укладання тротуарної плитки

 

✅ підсумкову вартість робіт з укладання тротуарної плитки

Слід звернути увагу, вартість виїзду проектного майстра управляючого процессом мощення тротуарної плитки покупцям ФЕМ завода ERAFEM - повертаеться.

Щоб замовити укладку тротуарної плитки від нашої компанії необхідно:

Оформити заявку на проведення робіт

Замовити виїзд нашого фахівця на об'єкт для проведення вимірів і подальшого складання проекту, підготовки кошторисної документації

Провести узгодження кошторису, уточнити терміни виконання робіт з укладання тротуарної плитки

40 мм - для пішохідної зони, велосипедних доріжок і заїзду легкового авто

60 мм - для заїзду вантажного транспорту, міських тротуарів, площ

80 мм - використовується на АЗС, логістичних терміналах, вокзалах